KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13603609
nr 1360 3609
Beth Zeeh
(1911-2004), Sverige
Oljemålning, Signerad, Stilleben. Olja på duk, 33x23 cm
Elisabeth (Beth) Zeeh, svensk bildkonstnär född 1911, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:21:47
15/11 19:47:51